Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce plików Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Okna 24 Montaż Okien Zielona Góra

Strona głównaO nasZakres usługGaleria zdjęćReferencjePoradyMapa stronyKontakt


Polski Angielski Niemiecki


Strona główna » Folie Okienne

14 listopad 2018
Folie Okienne
Folie Okienne
Często komfort przebywania w domu, lub w biurze zakłócany jest przez nadmierne promieniowanie słoneczne, powodujące przegrzewanie się pomieszczenia.
Energia wygenerowana przez Słońce dosłownie wlewa się przez okna i jest wchłaniana przez wszystkie przedmioty, które mają z nią kontakt i tu pomocna może się okazać folia okienna.

Pomieszczenie, w którego oknach zamontowano folie okienne przeciwsłoneczne, latem nie nagrzewa się od słońca, promienie słoneczne wpadające przez szyby nie oślepiają i nie powodują tzw. refleksów na monitorach komputerowych. Dodatkowo folie okienne powodują zmniejszenie współczynnika cieplnego (U), a zatem straty cieplne zimą w tym pomieszczeniu są o wiele mniejsze i mają estetyczny wygląd (są niezauważalne) w porównaniu do żaluzji, czy rolet.

Naklejenie folii okiennej bezpośrednio na szybę powoduje powstanie powłoki antyrefleksyjnej, która powoduje odbijanie promieni podczerwonych. Dzięki folii okiennej w pomieszczeniu temperatura obniży się od kilku do kilkunastu stopni. Przy zastosowaniu zewnętrznych folii okiennych można zredukować ciepło latem, nawet do 80%, uzależnione to jest od stopnia izolacji ścian i dachu budynku.
   
Informacje

O nas

Zakres usług

Galeria zdjęć

Referencje
Pomoc

Porady

Mapa strony

Kontakt
 
Copyright © 2012 - 2018 RD Studio
Projektowanie Sklepów Internetowych